Barion » Karrier

Customer Care

Mit kell tudni a Barionról?

A Barion hazánk – és a régió – egyik legdinamikusabban növekvő elektronikus fizetési szolgáltatója. Mi tesszük lehetővé, hogy a nap minden órájában mintegy 5 000 kereskedő weboldalán több, mint 1 000 0000 felhasználó fizethessen kényelmesen és biztonságosan a Barion tárcájából, vagy bankkártyával.

Sikeresek vagyunk, növekszünk. A nemzetközi terjeszkedéshez azonban új kollégák munkájára és segítségére is szükségünk van! Ha érdekel egy ilyen kihívás, akkor várunk a csapatunkba!

Kit keresünk?

Főállású ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba keressük új kollégánkat budapesti irodánkba ügyfélkapcsolati és ügyféltámogatási feladatok elvégzésére a cseh és szlovák ügyfeleink számára.

Milyen az ideális jelöltünk?

  • Gyorsan tanul és képes a komplex feladatok megfelelő kezelésére (önállóan is)
  • Jó kommunikációs készségekkel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik az ügyfelekkel való magasszintű kapcsolattartást
  • Folyékony szlovák/cseh nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban egyaránt), tárgyalóképes angol nyelvtudás, egyéb európai nyelv ismerete előny
  • 1-2 év ügyfélszolgálati/ügyféltámogatási tapasztalat áll már a háta mögött

Milyen feladatokat kell ellátni?

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Ügyfelek panaszainak kezelése: e-mailen, valamint ticketing rendszeren keresztül
  • Postai levelek kezelése
  • Dokumentumok kezelése
  • Ügyfélszolgálat, sales és account manageri csapat munkájának támogatása

Köszönjük érdeklődésed, munkatársaink hamarosan keresni fognak a megadott elérhetőség[ek]en!

Hiba történt!
Hiba történt a jelentkezés elküldése közben. Kérjük, próbáld meg újra!

A legokosabb fizetés. A legjobb munkahely.

Miért jó a Barionnál dolgozni?

Aki hozzánk jön dolgozni, az marad is

Aki csatlakozik a csapatunkhoz, egészen biztosan megtalálja a számítását, ezt bizonyítják a messze átlag alatti fluktuációs számaink is.

Folyamatos, ésszerű növekedés

Működésünk fontos jellemzője a tudatos, lépésről-lépésre megvalósított stratégia.

Ma Magyarország, holnap az egész régió

A magyar sikerek után először a cseh, szlovák, osztrák, német piacon indulunk. Aztán következik Európa, majd az egész nagyvilág!

Nemzetközi szakmai befektető

Szakmai befektetőnk a világ 88. leggazdagabb embere (Forbes, 2018). Petr Kellner hatmillió eurót, azaz csaknem kétmilliárd forintot biztosított nemzetközi terveink megvalósításához.

Nem multi

Nem vagyunk sokan. Nem dolgozunk szétszórtan sok városban. A vezetőink nem csak elérhetőek, de fizikailag is köztünk vannak.

Családias környezet

Csapatban dolgozunk, csapatként gondolunk magunkra – gyakran még szabadidőnkben is kíváncsiak vagyunk egymásra.

Tisztességes bérezés

Erős versenyben kell helytállnunk. Ehhez jó szakemberekre van szükségünk – akiket piaci szinten meg is fizetünk.

Nincs mellébeszélés

Nálunk nem érték a bonyolultság vagy érthetetlenség. Egyszerűen beszélünk, őszinték vagyunk.

Közel 5 000 webáruház használja az e-payment rendszerünket.

Elindulás óta közel 1 000 000 ügyfél használta már a rendszerünket.

Csak az elmúlt időszakban a cégünk rendszerén keresztül, több tízmilliárd forintos éves forgalom került lebonyolításra.

Hol vagyunk?

A Barion Közép-Kelet Európa első innovációs és technológiai parkjában, az Infoparkban működik. Gépkocsival vagy tömegközlekedéssel is egyszerűen eljuthatsz hozzánk:

Ennél egy jó pizzát? Vennél vagy eladnál?
Csak annyit mondunk, hogy ott is: Barion, Barion, Barion.